TŘEBOŇSKO středověká a renesanční architektura v malebném kraji rybníků | ARS VIVA cesty za uměním

TŘEBOŇSKO středověká a renesanční architektura v malebném kraji rybníků

Bošilec, Lomnice nad Lužnicí, Třeboň, Majdalena, Chlum u Třeboně, Dobrá Voda, H. Stropnice, Žumberk, T. Sviny, Ledenice...

TERMÍN: 12. - 13. červen 2021 (2 dny) NELZE OBJEDNAT ČÍSLO ZÁJEZDU: 1821

CENA: 2 990 Kč        Přihláška na zájezd

CENA ZAHRNUJE: ubytování se snídaní - bufet (4* hotel Zlatá hvězda v Třeboni přímo na historickém náměstí, hotel tvoří 3 historické budovy, vlastní wellness, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, WiFi, minibar, trezor; podrobný popis na www.zlatahvezda.cz; příplatek za jednolůžkový pokoj je 600 Kč), dopravu luxusním autobusem, odborného průvodce ARS VIVA, osobní audio systém, cestovní pojištění; podrobně Všeobecné podmínky; cena nezahrnuje: vstupné, milodary do kostelů, rekreační poplatek města Třeboň 35 Kč.

« zpět na program zájezdu
« zpět na program zájezdu
Závazná přihláška na zájezd ARS VIVA

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi