HRADEC KRÁLOVÉ učebnice architektury a urbanismu 20. století - GOČÁR, KOTĚRA, POLÍVKA, NOVOTNÝ… | ARS VIVA cesty za uměním

HRADEC KRÁLOVÉ učebnice architektury a urbanismu 20. století - GOČÁR, KOTĚRA, POLÍVKA, NOVOTNÝ…

a Muzeum Východních Čech a jedinečné sbírky Galerie moderního umění

TERMÍN: 3. červen 2023 (1 den) POSLEDNÍCH 5 MÍST ČÍSLO ZÁJEZDU: 0623

CENA: 650 Kč        Přihláška na zájezd

CENA ZAHRNUJE: odborného průvodce ARS VIVA, osobní audio systém, podrobně Všeobecné podmínky; cena nezahrnuje: vstupné, milodary do kostelů. Doprava do Hradce Králové je individuální; možnost vlakem: odjezd z Prahy hl. nádraží je v 07:11 hodin (jízdenku doporučujeme zakoupit s předstihem, na poslední chvíli může být vyšší cena; případně lze zakoupit Flexi zvýhodněnou jízdenku nebo využít jiné slevy, které nabízí ČD); příjezd vlaku do Hradce Králové v 08:50 hod.; při dopravě autem je v těsné blízkosti nádraží ČD parkovací dům Aupark. Sraz účastníků zájezdu v 09:00 hodin v pravé části nádražní haly v Hradci Králové (před informačním centrem, mapy.cz/s/dopugabanu) - průvodkyně bude držet tabulku s nápisem ARS VIVA; každý účastník zde obdrží audio přístroj (přijímač a sluchátko).

« zpět na program zájezdu
« zpět na program zájezdu
Závazná přihláška na zájezd ARS VIVA

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 233/1 (3. patro)
+420 233 324 099

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi