HRADEC KRÁLOVÉ učebnice české architektury a urbanismu 20. století J. GOČÁR, J. KOTĚRA, O. POLÍVKA, O. NOVOTNÝ… | ARS VIVA cesty za uměním

HRADEC KRÁLOVÉ učebnice české architektury a urbanismu 20. století J. GOČÁR, J. KOTĚRA, O. POLÍVKA, O. NOVOTNÝ…

a Muzeum Východních Čech a jedinečné sbírky Galerie moderního umění

TERMÍN: 30. květen 2021 (1 den) NELZE OBJEDNAT ČÍSLO ZÁJEZDU: 1721

CENA: 590 Kč        Přihláška na zájezd

CENA ZAHRNUJE: odborného průvodce ARS VIVA, osobní audio systém, cestovní pojištění, podrobně Všeobecné podmínky; cena nezahrnuje: vstupné, milodary do kostelů. Doprava do Hradce Králové je individuální; možnost vlakem: odjezd z Prahy hl. nádraží je v 07:11 hodin, cena jednosměrné jízdenky je cca 105 Kč pro dospělého, 26 Kč pro seniory nad 65 let (s dokladem totožnosti), případně lze jízdenku zakoupit v e-shopu ČD za výhodnější cenu (Flexi zvýhodněná jízdenka, In karta, atd.); příjezd vlaku do Hradce Králové v 08:50 hod. (je možné využít i vlastní dopravu automobilem). Sraz účastníků zájezdu v 09:00 hodin v pravé části nádražní haly v Hradci Králové (před informačním centrem) - průvodkyně bude držet tabulku s nápisem ARS VIVA; každý účastník zde obdrží audio přístroj (přijímač a sluchátko).

« zpět na program zájezdu
« zpět na program zájezdu
Závazná přihláška na zájezd ARS VIVA

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi