JIŽNÍ KOREA kulturněhistorický most staletí… | ARS VIVA cesty za uměním

JIŽNÍ KOREA kulturněhistorický most staletí…

SOUL, SUWON, NAMHANSANSONG, BOPDŽUSA, HAHOE, KJONGDŽU, HEINSA, TONGDOSA, BUSAN, KIMHE, DŽINDŽU, NAGANUPSONG, UNDŽUSA, KWANGDŽU

TERMÍN: 6. - 17. říjen 2021 (12 dnů) POSLEDNÍ 3 MÍSTA ČÍSLO ZÁJEZDU: 4621

CENA: 59 900 Kč       se slevou 59 700 Kč
cena zahrnuje letištní poplatky a taxy 2 035 Kč; možnost snížené zálohy 13 000 Kč
Přihláška na zájezd

CENA ZAHRNUJE: leteckou dopravu (pravidelná linka Qatar Airways, via Dauhá); lux. klimatizovaný autobus dle programu, 9x ubytování s polopenzí a 1x večeře před odletem do Prahy (4* hotely, 2lůžkové klimatizované pokoje s příslušenstvím, free WiFi, fitness, někde sauna, bazén ad.; příplatek za jednolůžkový pokoj je 10 900 Kč); vstupné dle programu, odborného průvodce ARS VIVA, místní tech. doprovod, osobní audio systém, 1 lahev balené vody / den (v autobusu), úplné pojištění, podrobně viz Všeobecné podmínky... Cena nezahrnuje: částku na spropitné za služby v Koreji ve výši 25 USD - vybere průvodce ARS VIVA na letišti v Praze. Fakultativně (včetně vstupného) č. 1) BUDDHISTICKÉ PAMÁTKY V POHOŘÍ NAMSAN cena = 1 200 Kč. Bilaterální smlouva mezi Českou republikou a Korejskou republikou upravuje bezvízový styk platící oboustranně pro všechny druhy pasů (platnost minimálně 6 měsíců od vstupu do země) a dobu pobytu do 90 dnů pro běžné turistické cesty.  

« zpět na program zájezdu
« zpět na program zájezdu
Závazná přihláška na zájezd ARS VIVA

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi