BESKYDSKO malebným krajem lidových tradic a šlechtických sídel | ARS VIVA cesty za uměním

BESKYDSKO malebným krajem lidových tradic a šlechtických sídel

Bystřice pod Hostýnem, Svatý Hostýn, Helfštýn, Lipník nad Bečvou, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Lešná, Hranice

TERMÍN: 24. - 25. září 2022 (2 dny) NOVÝ ZÁJEZD ČÍSLO ZÁJEZDU: 0322

CENA: 2 990 Kč        Přihláška na zájezd

CENA ZAHRNUJE: ubytování se snídaní - bufet (3* hotel obklopený lesoparkem na kraji Rožnova pod Radhoštěm, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, free WiFi; v areálu hotela je mj. fitcentrum, vnitřní a venkovní bazén, kuželna; příplatek za jednolůžkový pokoj je 700 Kč); dopravu luxusním autobusem, odborného průvodce ARS VIVA, osobní audio systém, cestovní pojištění; podrobně Všeobecné podmínky; cena nezahrnuje: vstupné, milodary do kostelů a městský poplatek 50 Kč za osobu a noc.

« zpět na program zájezdu
« zpět na program zájezdu
Závazná přihláška na zájezd ARS VIVA

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi