ARS VIVA | ARS VIVA cesty za uměním

GASK Kutná Hora

«« zpět na výstavy

www.gask.cz

TVÁŘ BAROKA

Od 4.12. budou pro veřejnost v GASKu připravena nová barokní zastavení - vonná instalace Parfém pro GASK Petry Hlavaté, haptický přepis jezuitské koleje z rukou Davida Linka a Jakuba Honetschlägera a animované projekce v nikách od studia Krutart. Další novinkou bude audio průvodce s hlasy Kamily Drtilové a Miroslava Táborského s hudebním doprovodem Jindřicha Macka a dialogový list Spolu…jezuitskou kolejí.

Nová barokní zastavení na počest monumentální budově jezuitské koleje v Kutné Hoře Vám představíme 3.12. on-line v živých přenosech, kterými Vás provede Petr Adámek za přítomnosti vzácných hostů. Později bude na našich webových stránkách k dispozici také záznam z celé akce z dílny kameramana Jaroslava Berana.

Pusťte umění k sobě domů!

 

 

Bohužel máme opět dočasně zavřeno, ale i tak pro Vás máme tolik potřebnou dávku umění!

Prodloužili jsme pro Vás výstavu s názvem Josef Svoboda / Scénograf

k nedožitým stým narozeninám významné postavy světové divadelní scénografie Josefa Svobody. Malou ochutnávku z výstavy můžete zhlédnout zde:lick me!Click me

SPUSTIT VIDEO

 

Prodlouženy budou rovněž výstavy Michal Škoda / Kontinuální doteky, Johana Střížková / The Great Oxidation Event a Fakticky / Fakticky.

Všechny výše zmíněné výstavy budou trvat 6 týdnů až 2 měsíce od znovuotevření naší galerie, abyste měli dostatek času k jejich návštěvě.

 

 

 

Nestihli jste dosud navštívit naši stálou expozici Stavy mysli / Za obrazem? Nesmutněte, protože si ji můžete „projít“ z tepla domova. Stačí jen navštívit naši VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU.

Na našem webu najdete i komentované prohlídky výstav. Navštivte spolu s našimi kurátory výstavu kutnohorského rodáka Stanislava Diviše / Květy z ráje, dále výstavu odkazující k oblíbené aktivitě 80. let 20. století spojené s kultem vysportovaného těla, s povrchností, soutěživostí a pomíjivostí Vojtěch Horálek / Velké koupání nebo výstavu pro milovníky tvorby Jiřího Trnky Jiří Trnka / V zahradách imaginace.

Hledáte-li inspiraci na čtení pro sebe a své děti, případně tip na vánoční dárek, doporučujeme Vám navštívit náš YouTube kanál GASK ČTE, kde najdete tipy našich lektorek na zajímavé knížky. 

 

 

 

V letošním roce se bohužel mimo jiné musíme vzdát oblíbené akce ADVENT – DESIGN – GASK, na níž se naši návštěvníci mohli v loňském roce pokochat českým designem a bohatým doprovodným programem. Mezi pozvanými účastníky byli například Kateřina Reich, Lucie Tvrdíková, Tyformy, Bewooden, Prasklo nebo Mayda

 

«« zpět na výstavy

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi