ARS VIVA | ARS VIVA cesty za uměním

GALERIE RUDOLFINUM

«« zpět na výstavy

https://www.galerierudolfinum.cz 

 

Je tam?

Ano, skutečně tam je. Nachystaná, připravená, promítací technologie čekají ve ztichlých sálech na spuštění. Nese název Compassion Fatigue Is Over a dnes bychom první výstavu roku 2021 za běžných okolností zahájili vernisáží. Vstup je volný, takže lze opět přijít několikrát za sebou, a znovu, i s přáteli.

Víme, že se těšíte stejně jako my.

Do doby než se galerie opět otevřou, jsme pro vás k výstavě připravili online program. Postupně v něm uvidíte nejen video s kurátory Jenem Kratochvilem a Petrem Nedomou o koncepci výstavy uvádějící špičkový mezinárodní video art, ale představíme si i vystavená díla a jejich autory. Svými snímky se na výstavě podílí jedna z nejvlivnějších umělkyň současnosti Hito Steyerl, držitelka Stříbrného lva z Benátského bienále 2019 Haris Epaminonda, jihoafrická umělkyně Candice Breitz, kanadský vizuální umělec Jeremy Shaw, v New Yorku tvořící Naeem Mohaiemen a slovenská umělkyně Anna Daučíková. Koncept instalace výstavy je rámován díly Anetty Mona Chisy a fotogramy Aleksandry Vajd.

Je na co se těšit.

Sledujte naše sociální sítě, brzy přineseme první díl online programu.
 

Vaše Galerie Rudolfinum?

 

Co se asi tak teď děje v Galerii Rudolfinum…?

 

Určitě nad tím intenzivně přemýšlíte. Jsme nefalšované staveniště. Zatímco venku vrcholí advent, uvnitř se střídají instalační čety a intenzivně pro vás budují novou výstavu Compassion Fatigue Is Over, kterou otevřeme 20. ledna 2021. V novém diáři si tedy ke třetí lednové středě poznačte také to, že se na vás těšíme, ať už se uvidíme naživo „open“ nebo „online“. Snad si PES zase brzy poskočí.

Máte už nakoupené originální vánoční dárky Galerie Rudolfinum? Máme je pro vás online. Upcycling designová psaníčka a tašky z PVC bannerů k výstavám, pásky a také nová řada triček, i pro nejmenší, na eshopu rychle mizí, doporučujeme si pro ně kliknout co nejdříve.

A pokud byste chtěli Galerii Rudolfinum podpořit, máme pro vás i nový výběr z možností, jak v nadcházejícím roce objevovat trochu víc, co vše se to v Galerii Rudolfinum děje. A třeba se na tom dění i podílet. Každé podpory, malé, či větší, přes koupi na eshopu nebo přímo v Klubu Galerie Rudolfinum si velmi ceníme a děkujeme vám za ni.


Příjemný adventní čas,
Vaše Galerie Rudolfinum

 

«« zpět na výstavy

Od roku 1992 pořádáme specializované zájezdy pro milovníky výtvarného umění, architektury, archeologie a historie. Naše cesty jsou originály - připravují a vedou je odborníci, kteří dokážou poutavě vysvětlit téma i v širších souvislostech. Používáme kvalitní hotely a spolehlivou dopravu. Vážíme si trvalé přízně stálých klientů, jejichž řady se rozšiřují především na doporučení spokojených zákazníků.

Adresa ARS VIVA cesty za uměním

160 00 Praha 6 - Dejvice
Muchova 223/9 (1. patro)
+420 233 324 099
arsviva@arsviva.cz
www.arsviva.cz

qrico
Novinky na e-mail vyplňte emailovou adresu pro zasílání novinek
Spojte se s námi